Zakázkový lettering

zakázkový lettering

Nabízím kaligrafické psaní na zdi, tabule, výlohy atd. Krasopisné nápisy jsou nepřehlédnutelné a budí zájem široké veřejnosti. Popsat si můžete i svou domácnost. 

Nechte svůj podnik zářit!

Co Nabizim seda
Andrea Suchova Kaligrafie na zakazku psani na stenu kaligrafie kurz 13
Tabule

Kaligraficky popsaná tabule, může do vašeho prostředí vnášet originálnost a nápaditost. Návštěvníci budou tabuli obdivovat a rádi se budou vracet

Zdi

Pokud zvažujete zdobení stěn svého podniku nebo pokoje, krasopísmo je skvělá volba!

Letteringové popisky na zdi zdůrazňují základní prvky vaší značky a vaši návštěvníci si budou snadněji pamatovat váš podnik.

Zatímco v kanceláři bude podporovat motivaci zaměstnanců. V obou případech jsou takovéto ručně psané nápisy na zdech velice originální.

Andrea Suchova Kaligrafie na zakazku psani na stenu kaligrafie kurz 8
Andrea Suchova Kaligrafie na zakazku psani na stenu kaligrafie kurz 15
Vylohy

Popsáním své výlohy získáte jedinečný a osobitý vzhled, který bude vyčnívat mezi ostatními obchody v okolí. Takže pokud chcete, aby vaše výloha byla opravdu zvláštní a přitahovala pozornost, neváhejte a napište mi.

Cokoliv

Kromě tabulí, zdí a výloh jsem schopna popsat cokoliv, co si přejete. Ráda vám pomohu dát vašim osobním nebo pracovním projektům jedinečný a stylový vzhled. Napište, co potřebujete, jakou máte představu a já se vám budu snažit s tímto úkolem pomoci, jak nejlépe umím.

Andrea Suchova Kaligrafie na zakazku psani na stenu kaligrafie kurz 21
Jak Spoluprace Probiha

1.

Nejprve si domluvíme schůzku v prostorách, které budete chtít popsat.

2.

Na místě projednáme Vaše představy a vize ohledně nápisů.

3.

Vyhotovím předběžnou cenovou nabídku. Cena se individuálně stanovuje pro každý projekt, s přihlédnutím k rozsahu práce a časové náročnosti.

4.

Vytvořím návrh, jak by nápisy mohly vypadat a po odsouhlasení domluvíme termín realizace 🙂

Mám velkou radost! Šikovné ruce Andrejky mi vyzdobily výlohu mého obchůdku. Takhle šťastná uvnitř jsem už dlouho nebyla. Cítím se jak malé dítě, když má radost z nové hračky, kterou si hrozně přálo. Nebyly jsme ani pořádně domluvené, jak to bude vypadat, prostě jsme se do toho daly, teda já spíš koukala :), jen tak si něco naznačily a Andrejka to přesně vystihla. Je skvělá, kreativní, radost ji sledovat při práci! Není nad to, když děláte to, co vás baví... Už se těším na další pokračování. Děkuji.
Andrejka?! Neskutečná bohyně ❤️ a mistr v “krasopísmu”. “Čmárala” si u Nás v salonu na zeď, dveře a výlohu. Je neskutečná. Doporučuji 100 z 10! Je to tak TOP, že si klienti myslí, že je to tisk. A za jaký čas to zvládla? To ani nekomentuji, rychlost blesku. A při tom precizní práce! Moc děkujeme a doporučujeme. ❤️🌹
pozadi
Rozhodly jsme se se sestrou otevřít vlastní podnik Tady & Teď v Mníšku pod Brdy a měly jsme nejlepší nápad života. Přizvat ke spolupráci Andrejku. Přežila asi milion našich komentů a vytvořila nám dokonalé logo přímo nám na míru, které se nám asi nikdy neokouká. A potom vtiskla svůj rukopis do celého našeho konceptu. Pomalovala nám zdi, dokonce i koš. 😂 Napsala nápisy všude kam mohla, dokonce ručně překreslila logo na bar… je prostě neskutečná. A proto jsme po roce Andrejku oslovily znovu. Otevřely jsme novou pobočku, kam se opět přijela vyřádit a vytvořila snad ještě hezčí kresby a nápisy než minule. Bez ní už si naše podniky neumíme představit. Děkujeme. ❤️❤️❤️
Reference
Pro Koho Je Sluzba Vhodna
  • Podnikatelé – komerční a veřejné prostory jako jsou kanceláře, restaurace, kavárny, kadeřnictví, hotely, školy, apod.
  • Osobní využití – speciální události, například svatby, narozeniny atd. nebo pokud chcete oživit interiér vašeho domova.
  • Velké firmy – pořádají firemní akce, veletrhy atd.
Poptavkovy Formular

Kontaktujte mě ještě dnes a domluvte si první nezávaznou konzultaci.

ČASTÉ DOTAZY

Na termínu realizace se vždy domluvíme podle mých a vašich časových možností ke spokojenosti obou stran.

Fotky realizovaných zakázek najdete zde na stránkách, stejně tak i reference. Ráda pošlu doplňující fotky nebo informace do e-mailu. 

Ano, je to možné. V takovém případě je dobré, kdybyste mi poslali fotky prostoru, kde chcete nápisy mít, do e-mailu a pak vše individuálně domluvíme. 🙂

Na zdi, výlohy, zrcadla, tabule, dřevo, kov… Na různé povrchy.

Záleží, jestli chcete, aby vydržel dlouho nebo jestli má být nápis jenom dočasný (například na tabule se může psát křídou, nápis se může smýt a znovu přepsat). Na různé povrchy používám odpovídající barvy.

Cena se individuálně stanovuje podle rozsahu prací a časové náročnosti. Ideální je si domluvit schůzku a úplně nejlepší je ten prostor i rovnou vidět 🙂

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.