Doprava a platební podmínky

Zboží odesílám prostřednictvím Zásilkovny buď na výdejní místo, nebo přímo na Vaši adresu. Při objednávce je nutné uvést Vaše telefonní číslo, e-mailovou adresu a jakým způsobem chcete zásilku doručit. Zásilkovna Vám pošle textovou zprávu i e-mail o doručování zásilky.

Pojištění zásilek

Všechny zásilky jsou pojištěny v patřičné výši, takže přijde-li Vám balík poškozený, nepřebírejte ho a informujte mě, že balík nedorazil v pořádku. Taktéž mi neprodleně oznamte, že Vám balík nebyl doručen vůbec. V obou případech podám na Zásilkovně reklamaci.

Způsob platby

Jelikož se jedná o zboží dělané na zakázku, je možná pouze platba předem bankovním převodem. Podklady k platbě Vám přijdou po uskutečnění objednávky na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

Doba dodání

Doba dodání zakázky činí maximálně tři týdny, ale vždy se snažím vyrobit zboží co nejdříve, většinou do jednoho týdne. Pokud by se to mělo z nějakého neznámého důvodu prodloužit, budete včas informováni. Dělám ale maximum pro to, aby bylo zboží co nejdříve u Vás

V den expedice Vám bude zaslán  e-mail s informací o odeslání zboží. V den doručení zásilky Vás dopravce informuje o doručování zásilky prostřednictvím textové zprávy.